Bornholm

Trasy promowe na Bornholm

Polska - Bornholm

  • Kołobrzeg - Nexo
  • Świnoujście - Rønne (VIA Ystad)

Niemcy - Bornholm

  • Sassnitz - Rønne

Promy na Bornholm

Promy na Bornholm oraz tanie bilety promowe na Bornholm możesz zarezerwować bezpośrednio w naszym biurze. Rejs z samochodem lub rowerem, dla osób pieszych – przedstawimy zawsze odpowiednią i optymalną ofertę na zakup biletu promowego na Bornholm.

Kołobrzeg-Nexo: Najpopularniejsze połączenie morskie z Bornholmem (Nexo) wybierane przez polskich turystów. Niewielki statek z Kołobrzegu wypływa w miesiącach letnich niemal codziennie. Rejs tam, odbywa się w godzinach porannych, natomiast rejs powrotny w godzinach popołudniowych. Statek przewozi osoby piesze, motocykle i rowery.

Sassnitz-Ronne: Popularne połączenie promowe z Bornholmem (Ronne), wybierane przez turystów podróżujących na wyspę z samochodem osobowym lub kamperem. Dodatkowo, duże promy z Sassnitz, na pokład zabierają rowery, motocykle, samochody ciężarowe oraz autokary. Bilety do nabycia w systemie elastycznym. Tani bilet promowy na prom z Sassnitz można kupić jedynie z wyprzedzeniem – wskazana wcześniejsza rezerwacja.

Świnoujście-Ronne VIA Ystad: Promowe połączenie na Bornholm, łączone, z przesiadką w Ystad. Prom wypływa ze Świnoujścia do Ystad, tam należy się przesiąść na kolejny prom, z Ystad do Ronne (Bornholm). Promy pływające na tej trasy to duże i bezpieczne jednostki, zabierają na swoje pokłady, samochody ciężarowe, autokary, samochody osobowe, motocykle i rowery. Bilet na prom ze Świnoujścia na Bornholm jest w tym przypadku odpowiednio droższy, ze względu na rejs dwoma promami. Połączenie nie jest popularne.

Bilety promowe na Bornholm

Mapa połączeń promowych Bornholm