Bornholm

Ceny promów na Bornholm

Wybierz odpowiednią trasę dla siebie i dokonaj wstępnej rezerwacji, a my przedstawimy ofertę cenową na wybrany przez Ciebie rejs.

Bilety promowe na Bornholm

Wygodne i bezpieczne rejsy na Bornholm z Sassnitz (Niemcy), w tym przypadku można przeprawić się na Bornholm s samochodem lub z kamperem. Promy z Sassnitz wypływają również przy gorszej pogodzie,większym zafalowaniu morza. Bilety na promy z Sassnitz można kupić taniej w przypadku rezerwacji złożonej w wyprzedzeniem. Dla Turystów podróżujących bez samochodu, a z rowerem lub motocyklem, idealne jest połączenie promowe z Kołobrzegu. Statek z Kołobrzegu nie wypływa w morze przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Ze Świnoujścia na Bornholm można popłynąć w trybie rejsu łączonego – z przesiadką w szwedzkim Ystad – prom z Ystad przypływa do Ronne i zabiera na pokład samochody, motocykle i rowery.

Masz sprecyzowany plan na wymarzone wakacje na Bornholmie? Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy specjalnie dla Ciebie na rejs promem oraz wynajem kwatery wakacyjnej na wyspie.